YOLUMUZU GÖZLEYENLER VAR-KURBAN 2021

YOLUMUZU GÖZLEYENLER VAR-KURBAN 2021

Kurban, her yerde farklı anlamlara gelebilir. Bir evde güzel bir aş, diğerinde yürekten bir gülümseme olabilir.

12 Temmuz 2021

Kurban, her yerde farklı anlamlara gelebilir. Bir evde güzel bir aş, diğerinde yürekten bir gülümseme olabilir.

Bu Kurban Bayramı'nda da yolumuzu gözleyenler olduğunu biliyoruz. Bu yıl kurbanlarınızı geçen yıllara göre daha fazla ülkede, daha çok kardeşimize ulaştırmak için tekrar yola çıkıyoruz.Kurban Bayramı'nın bizim için de bambaşka anlamları var. Kurban'ın bizim için taşıdığı anlamları sizin için bir araya getirdik.

Kurban Yolculuk Demek

Vekaletini emanet ettiğiniz kurban hisseleri, Umuda Koşanlar gönüllülerinin gözetiminde İslami usullere uygun kesiliyor ve kurban paylarının doğru yerlere ulaştığından emin olabiliyoruz. Kurban Bayramı’nı gönüllülerimiz Müslüman kardeşleri için kendi evinden uzakta geçiriyor. 

Geçen sene Kurban Bayramı’nda ekiplerimiz ve gönüllerimiz 37.799 kilometre mesafe katetti. Bu sene de 8 ülkeye ulaşmak için 51.454 kilometre yol katedeceğiz.

Kurban Kavuşmak Demek

Geçen sene Kurban Bayramı’nda 7 ülkeden 100 bine yakın kardeşimizle kavuştuk. Bu sene de bize emanet ettiğiniz kurbanlarınızı 8 ülkede yüzbinlerce kardeşimizle buluşacağız.Kurban Umut Demek 

Savaştan dolayı evlerini terk edip dünyanın dört bir yanındaki mülteci kamplarına yerleşen kardeşlerimize Kurban Bayramı’nda yanlarında olarak umut aşılıyoruz.

Kurban Ziyafet Demek
 
Paylaştığınız kurban hissenizle, yetimhanelerdeki çocuklarımızın güzel bir sofranın başında bir araya gelmesine vesile oluyoruz.

Kurban Uzakların Yakınlaşması Demek

Türkiye’den 8 bin 800 kilometre uzaktaki Filipinli Müslümanlar için Kurban Bayramı uzakların yakınlaşması demek. 

Bu bayram da Asya ve Afrika kıtasında 8 farklı ülkede bize emanet ettiğiniz kurbanları ihtiyaç sahipleriyle paylaşıyoruz. Kurbanlarınızla uzaklar yakınlaşıyor.

Kurban Paylaşmak Demek

Bu Kurban Bayramı’nda da Asya ve Afrika kıtasının 8 farklı ülkesine kurban hisselerinizi ulaştırmak, ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek için yola çıkıyoruz.Siz de kurbanınızı bizden uzaklardaki muhtaç kardeşlerimizle paylaşmak isterseniz aramıza katılabilirsiniz. 

Asya/Afrika kurban hisse bedeli 900 TL

We're Waiting for Your Help

You can use the area on the right to support and help our project.
Donation Amount
Donor information