Tanzanya'da eğitim hayatını sürdüren 500 öğrencinin kırtasiye ve üniforma ihtiyacını karşıladık.
Yaptığımız yetimhane ziyaretlerinde; siz bağışçılarımızın destekleriyle 100 çocuğumuza elbise, ayakkabı gibi bayramlık hediyeler verdik ve mutlu bir bayram yaşamalarına vesile olduk.
Tanzanya’da Darüsselam şehrinin biraz dışında kalan Chanika El Hidaye yetimhanesi, aylık gıda desteği verdiğimiz yetimhanelerden birisi. Bu yetimhanede 60 kadar yetim çocuk yaşıyor.
‘Bir Çanta Mutluluk’ ile Adıyaman köylerinin çocuklarına geldik.
Gazze'de sene boyunca sıcak yemek ikramlarımız devam ediyor.
Sel nedeniyle evlerini kaybeden, okullarda ve kamplarda yaşayan insanlara ulaştık ve felaketin hemen ardından çalışmalara başladık.