Hatay'da çalışmalarını gerçekleştirdiğimiz konteyner mahallelerinizin hazırlıklarında sona yaklaşıyoruz. Depremzede dostlarımız için hazırladığımız konteynerlerimizin içini eşyalar ile doldurmaya başladık.
![](/Assets/Images/TimeLine/Uploads/DSC05668webkb.jpg)
Evlerimizin temizliğini yapıyor, eşyalarını yerleştiriyoruz. Tüm ihtiyaçlarını ince ayrıntılarına kadar düşünmeye gayret ettiğimiz evlerimiz, ailelerimizin kullanımına neredeyse hazır.
![](/Assets/Images/TimeLine/Uploads/DSC05684 kopyawebkb.jpg)
Hepsi desteklerinizle.
Teşekkür ederiz.