Şubat ayında, toplumun tüm katmanlarını bütünleşmesine vesile olan 406 adak kurbanı, Nijer, Filipinler, Gana ve Togo’daki 5680 ihtiyaç sahibine ulaştırdık.
Yetersiz sağlık alt yapısı ve zayıf beslenme nedeniyle binlerce çocuğun hayatını kaybettiği Yemen’deki 100 çocuğa 2022 yılının ilk 3 ayında kişisel ihtiyaç yardımı ulaştırdık.
Çocukların okullarında serbest zamanları için güzel vakit geçirebilecekleri bir okul parkı ihtiyacı bulunuyordu. Yaşları 1.5 ile 10 arasında olan 412 öğrencinin eğitim gördüğü okula oyun parkı kazandırdık. Okulda eğitim alan öğrencilere yönelik neşeli dönüş, çoklu salıncak seti ve oyun parkı inşa edildi.
Rohingya müslümanları için desteklerinizle inşa ettiğimiz 25 adet 'Umut Evleri' 'ni sahiplerine teslim ettik.
Desteklerinizle beraber çok yol kat ettik.
Yapılan yardımlar sayesinde Burkina Faso'da toplamda 1000 kişiye sıcak yemek dağıtımımızı gerçekleştirdik.