Geçici Yaşam Merkezimizi Kuruyoruz.
Bugün konteyner evlerimiz Hatay'a geldi. İçerisinde mutfak, banyo ve tuvaletin de bulunduğu konteyner evlerimizi yeni ve temiz eşyalar ile döşeyip depremzede dostlarımızın yerleşimine başlıyoruz.
Soğuk günler henüz kendini çok göstermeden evvel yurdumuzun dört bir yanında kışlık kıyafet dağıtımına başladık.
Toplumların birlik, beraberlik, dayanışma ve sevgi bağlarını güçlendiren 557 adak kurbanın ocak ayında Filipinler, Gana, Mali ve Tanzanya’daki 7900 ihtiyaç sahibine ulaşmasına vesile olduk.
Kış yardımlarımız kapsamında Lübnan’ın Arsal Kampında dağıtımlar gerçekleştirdik.
Bangladeş'e sığınmak zorunda kardeşlerimize umut olabilmek adına hayırseverlerimizin yardımlarını Arakanlı Müslüman kardeşlerimize ulaştırıyoruz.
Çalışanlarımız ve gönüllülerimizin katılımıyla gerçekleşen Bursa kışlık kıyafet dağıtımlarında çocuklarımıza mont, bot, atkı, bere, eldiven ve çorap hediye ettik.