Belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere yönelik sıcak yemek dağıtımlarımızla 1.500 dostumuza ulaştık. Bölgedeki ekiplerimizin çalışmaları sonucunda belirlenen ailelere hem toplu halde hem de ev ev dolaşarak yemek ikramında bulunuyoruz.
Filipinler'de meydana gelen yangından etkilenen halka acil yardım projemiz kapsamında yardımlarımızı ulaştırdık.
Umutlu Okullar adıyla başladığımız okul tadilatları projemizde Güneydoğu Anadolu bölgesinde bağışlarınızla üç köy okulunun hem fiziki şartlarını iyileştirdik hem de çocukların temiz, sağlıklı ve kendilerini iyi hissedecekleri bir ortam sağladık.
Bağışlarınız sayesinde Ramazan 2022 projemiz kapsamında Nijer’de yaşayan yaklaşık 42000 ihtiyaç sahibine ulaştık.
Togo'da bağışçılarımızın desteği ile mart sonunda 10 bin insanın faydalanabileceği 5 güneş panelli büyük su kuyusunun açılışını gerçekleştirdik.
Şubat ayında, toplumun tüm katmanlarını bütünleşmesine vesile olan 406 adak kurbanı, Nijer, Filipinler, Gana ve Togo’daki 5680 ihtiyaç sahibine ulaştırdık.