Umut Pınarları, açıldığı yerlere mutluluk getirmeye devam ediyor.
Gana nın Nalerigu şehri ve çevresinde elektrikli ve 12 çeşmeli 10 adet standard platform açılışı gerçekleştirildi. Böylelikle 59.157 kişi temiz ve içilebilir suya ulaşmış oldu.
Kalkındırma projelerimiz kapsamında yokluk bölgelerinde istihdam sağlamayı hedefliyoruz.
Umut Pınarları projesi kapsamında Gana'nın Wa şehrinde su kuyusu açılışları gerçekleştirildi.
Ramazan çalışmaları kapsamında Türkiye, Afrika, Suriye, Asya’da Umuda koştuk
12.500 kişinin faydalanabileceği 2.500 erzak kolisi, 3.000 battaniye, 1.000 çift bot, 1.000 adet montun yanı sıra 25.500 kişilik sıcak yemek yardımı ulaştırdık.
Wa şehrinde Hz.Fatıma Kardeşlik Okulumuzda ve Kasoa şehrinde tespit edilen toplamda 540 öğrenciye yönelik kırtasiye malzemesi dağıtımı gerçekleştirilmiştir.