Savelugu sağır ve dilsizler okulunda 300 adet, Hz.Fatıma Kardeşlik Okulu'nda 400 adet, Kasoa şehrinde bulunan 3 islami eğitim merkezinde 500 adet olmak üzere ihtiyaç sahibi sahibi öğrencilere sıcak yemek dağıtımı gerçekleştirilmiştir.
Acil yardım projesi kapsamında, Mali-Bamako'da bulunan Koloboncoro kampında çıkan yangın sebebiyle her şeylerini kaybeden mültecilere yönelik çadır ve battaniye yardımlarında bulunduk.
Kış yardımlarımız kapsamında Lübnan’ın Arsal Kampında dağıtımlar gerçekleştirdik.
12. Etap kapsamında su kuyusu açacağımız ülkelerden birisi de Tanzanya. İhtiyacı olan 4 farklı bölgede, bağışçılarımızın desteğiyle derin sondajlı ve depolu 4 su kuyusu açtık.
Pakistan’ın Gilgit, Muzaffergah ve Rara yerleşkelerinde destek olduğumuz yetimhanelerde 199 çocuğun barınma, erzak ve temizlik ihtiyacının karşılanmasına vesile olduk.
Yokluğun en yoğun hissedildiği bölgelerden biri olan Çad, Kurban Bayramı için ziyaret ettiğimiz bölgeler arasındaydı.