KIRTASİYE ÇANTASI

School Supplies Bag

Our goal is to provide 5,000 students in need with school supplies bags. You can also support a student. The cost of a bag is 300 TL.

771 person(s) was supported

17 %
Yurt içi ve yurt dışı çalışmalarımızda öncelik olarak önem verdiğimiz konulardan biri de eğitim destekleri. Okulların ihtiyaç durumları, bölgedeki ekiplerimiz tarafından kontrol edilip değerlendirmeye alınıyor. Türkiye genelinde ulaşımı zor, ekonomik yetersizliklerin olduğu, okul materyal eksikliği bulunan köy okullarına öncelik tanıyoruz.

Destekte bulunduğumuz çocuklara, içlerinde çeşitli kırtasiye ürünlerinin bulunduğu güzel çantalar hediye ediyoruz. Bu çantanın içlerinde kalem çeşitleri, silgi, kalemtıraş, kuru, pastel ve sulu boyalar, makas, pergel çizim gereçleri, 5 farklı çeşit defter, suluk, beslenme kabı, kalemlik, dosya ve etiketler bulunmakta; böylece çocuklarımızın yeni eğitim dönemine hazır olarak başlamalarına değerli bağışçılarımız ile birlikte desteklerimizi sunmaktayız.
Bir çanta kırtasiye seti bedeli 300 TL’dir.Siz de projemize destek olmak isterseniz online bağış veya hesap numaralarımız üzerinden bağışta bulunabilirsiniz. 

KIRTASİYE yazıp 8628’e göndererek 10 TL bağışta bulunabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0216 349 49 08 numaralı telefonu arayabilir, [email protected]adresine e-mail gönderebilirsiniz.

We're Waiting for Your Help

You can use the area on the right to support and help our project.
Donation Amount
Donor information