Mavi ve yeşil bir dünya kurmaya çalıştık birlikte. Acıları bir nebze de olsun hafifletecek, umudu yeniden hatırlatacak. En ince detayına kadar sevgiyle ve özenle çalıştık. Kendimiz için ne istiyorsak, ailelerimize daha fazlası için çabaladık.
![](/Assets/Images/TimeLine/Uploads/dji_fly_20230323_110646_474_1679558865974_photolr kopya 2webkb.jpg)
Bağışçılarımız ve gönüllülerimiz de bizi hiç yalnız bırakmadılar bu süreçte. Yorulduk, belki bazen zorlandık ama hep inandık. Ve evet şimdi hazırız. Yeniden gülümsemeye ve yalnız değilsin demeye.