Her ay düzenli olarak erzak kartı yüklemelerini gerçekleştirdiğimiz ailelerimizden Temmuz ayında 202 aileye, 400 TL değerinde erzak kartı desteğinde bulunduk. Ekiplerimizin yapılan başvurular sonucunda ulaştığı aileleri yerinde ziyaret ediyor ve ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Yardımda bulunduğumuz ailelerimiz her ay düzenli yükleme yapılan erzak kartlarıyla marketlerden ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.
12.500 kişinin faydalanabileceği 2.500 erzak kolisi, 3.000 battaniye, 1.000 çift bot, 1.000 adet montun yanı sıra 25.500 kişilik sıcak yemek yardımı ulaştırdık.
500 öğrencinin faydalanabileceği kırtasiye ve üniforma yardımının ulaşmasına vesile olduk.
2023-2024 Eğitim yılının başlaması ile öğrencilere eğitim materyali dağıtımı gerçekleştirerek destek sağlamayı planladık.
Gana’da gerçekleştirilen operasyonlarla 389 katarakt hastasının tedavisine vesile olduk.
Konteyner mahallelerimizde depremzede dostlarımızla bir sofrada buluştuk.