Filipinler’de 22 Eylül günü meydana gelen yangından dolayı yaklaşık 300 adet ev yıkıldı ve zarar gördü. Bu bölgeden çadırkente tahliye edilen yoksul afetzedelere yönelik desteklerimizi ilettik.
![](/Assets/Images/TimeLine/Uploads/2022.09.29_Filipinler_Yangin_Acil_Yardim-163webkb.jpg)
Yangından dolayı evlerini kaybeden zor durumdaki halk için tespit çalışmaları yapılmasının ardından gerekli hazırlıklara başladık. 285 aileye çadırlarında rahatça tüketebilecekleri gıda desteği ve temizlik malzemelerinden oluşan yardım paketlerini teslim ettik.