The Qurban Journey Begins!

The Qurban Journey Begins!

600

KURBAN yolculuğu başlıyor!

Bu kurban bayramında da, kurban emanetlerinizi en muhtaç bölgelere ulaştırabilmek için kıtaları aşıyoruz.

Afrika’nın birçok yoksul bölgesinde İslami usullere uygun şekilde kurban emanetlerinizin kesimlerini ve dağıtımlarını gerçekleştiriyoruz. Siz de kurban vekaletinizi Umuda Koşanlar Derneği’ne vererek bayramın heyecanını Afrika’lı kardeşlerinizle birlikte yaşayabilir, onların yüzlerinde oluşacak gülümsemeye ortak olabilirsiniz.

Kurban Organizasyonumuz Nasıl Gerçekleşecek?

Kurban kesim çalışmalarımızın aşamaları şu şekilde gerçekleşecektir. Kurban bağışınızı gerçekleştirdiğinizde vekâletinizi de Umuda Koşanlar Derneği’ne vermiş oluyorsunuz. Bayramın 1. Günü itibariyle İslami usul ve kaidelere uygun bir şekilde kurban kesimlerine ve dağıtımlarına başlanacak ve kesim günleri sonunda o gün kurbanı kesilen bağışçımıza SMS yoluyla kesim bilgisi iletilecektir. İsteyen bağışçılarımızla bayram dönüşü kurban kesim videoları da paylaşılacaktır. 2019 yılında Umuda Koşanlar Derneği’ne vermiş olduğunuz kurban emanetlerinizle Afrika kıtasında bulunan ihtiyaç sahibi kardeşlerimizle buluşmuş, mesafeleri ortadan kaldırmış olacaksınız. 

1 Hisse Bedeli: 600 TL’dir.

NOT: *Hesap numaralarımız üzerinden bağışınızı gerçekleştirirken açıklama kısmına telefon numaranızı yazmayı unutmamanızı rica ederiz.

             *Yurtdışından bağış yapmak isteyen bağışçılarımız 0090 0216 349 49 08 numaralı irtibat telefonumuzdan bizlere ulaşabilirler.