SCHOOL BAG DISTRIBUTIONS

SCHOOL BAG DISTRIBUTIONS

ŞİMDİ OKULLU OLDUM

Yeni alınmış defterler, kalemler ve güzel bir çanta çocukları okula ait hissettirir. Yepyeni araç ve gereçlerle çocuklar derslerine sımsıkı sarılır. Fakat ülkemizde birçok aile çocuğunun kırtasiye alışverişini karşılamakta zorlanıyor. 

Umuda Koşanlar Derneği olarak önceden tespit ettiğimiz ailelerdeki ve köy okullarındaki öğrencileri özenle seçtiğimiz ve içini kırtasiye malzemeleriyle doldurduğumuz çantalarla okula hazırlıyoruz. Her yıl yaptığımız gibi bu sene de yüzlerce çocuğumuzu birlikte sevindirelim mi?

Çocukların bayılacağı çok güzel çantaları defter, kalem ve diğer kırtasiye malzemeleriyle bir sürpriz paketi gibi dolduruyoruz. İhtiyaç sahibi olduğunu tespit ettiğimiz çocukları okullar başlamadan önce hediyelerimizle mutlu ediyoruz. Bu mutlulukla çocuklarımız yeni eğitim yılında derslerine sımsıkı sarılıyorlar. Bir Çantada Neler Var?

Kızlar ve erkekler için özenerek seçtiğimiz çantalarda: İkişer adet kırmızı ve siyah kurşun kalem, iki adet silgi, kalemtraş, 12’li kuru boya, 12’li pastel boya, 12’li sulu boya, makas, pergelli çizim takımı, büyük boy çizgili ve kareli defter, küçük boy çizgili ve kareli defter, resim defteri, suluk, beslenme kabı, kalemlik, şeffaf dosya ve resimli etiket bulunuyor. 

Nasıl Bağış Yapabilirim?

Siz de maddi yetersizliklerden dolayı okul alışverişi yapamayan öğrencileri bağışlarınızla sevindirmek isterseniz kredi kartınızla ve hesap numaralarımız üstünden istediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.