BAG OF HAPPINESS

BAG OF HAPPINESS

Bir çocuğu mutlu etmek çok zor değildir. Pekala bir oyuncak ve hatta bir balon bile çocukları mutluluktan havaya uçurabilir. Resim defteri ve boya kalemleri ile dünyalar onun olur. Yeni kıyafetler hediye ettiğinizde ise hiç unutamayacağı bir bayram geçirir. 

Biz de bir çocuğun isteyeceği birçok farklı hediyeyi bir çantaya sığdırdık. Özel tasarladığımız çantanın içini; beğendiği elbiseyi alabilecekleri 100 TL’lik kıyafet kartı, oyuncak, kırtasiye, hijyen seti ve atıştırmalıklarla doldurduk. 

Mutluluklarına Ortak Olmak İster Misiniz?

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda ülkemizdeki birçok şehirden 500 çocuğu ‘Bir Çanta Mutluluk’ hediyelerimiz ile sevindirmiştik. Bize o günlerden hatıra, çocukların minik elleri ve kocaman gözleriyle çantalarını sabırsızca açışları kaldı. 

Bu Kurban Bayramı’nı ülkemizin dört bir yanındaki çocuklarımız için gülümseyerek hatırlayacakları bir bayrama dönüştürmek için tekrar yola çıkıyoruz.

Bir Çanta Mutluluk bedeli 155 TL. 

Nasıl Bağış Yapabilirim? 

Online bağışla bir çantanın bedelini karşılayabilir ya da dilediğiniz miktarda katkıda bulunabilirsiniz. Havale veya EFT ile hesap numaralarımıza bağış yaparak çocuklarımızı Kurban Bayramı’nda da sevindirebilirsiniz.