Gazze Acil Yardım

Gazze Acil Yardım

Ramazan’ın son günleri, işgalci İsrail devleti Mescid-i Aksa yakınında Şeyh Cerrah mahallesindeki Filistinlilerin evlerine haksız bir şekilde el koymaya çalışınca Filistinliler işgalci güçlere karşı direnmeye başladı. Bu direniş İsrail askerlerinin sivillere karşı silah kullanmaya başlamasıyla çatışmaya dönüştü. 

Çatışmaların büyümesinin yankıları Gazze şehrinde yüzlerce masum çocuk ve kadının bombardımanda hayatını kaybetmesine neden oldu. İşgalci İsrail’in sivillere karşı zulmü devam ederken tıbbi müdahale için gerekli malzemeler yetersiz kaldı. İşgalci İsrail’in Gazze şehrinde baskıları ve saldırıları devam ediyor. 

Birlik Olma Vakti

Geçtiğimiz günlerde bayramlıklarını dağıttığımız Gazzeli çocuklarımızı acımasızca öldürüyorlar. Hep birlikte ses çıkarmaya, harekete geçmeye ihtiyacımız var. Birlik olmaya her zamankinden daha fazla muhtacız. Gazze’deki çatışmalarda yaralanan masumların yaralarını sarmamıza ihtiyaçları var. 

Saldırılarla Mücadele Eden Filistinli Kardeşlerimizi Yalnız Bırakmıyoruz.

Abluka altındaki Gazze’de yaşayan kardeşlerimiz dışarıdan gelecek yardımlara muhtaç. Acil yardım için yaptığınız bağışlarla Gazze’deki hastanelerin tıbbi malzeme, ekipman ve aletlerini bölgeye ulaştırıyoruz. Çatışmalardan etkilenen mazlumlar için mali yardım ve kira ödeneği sağladığımız gibi acil yardım malzemeleri, hijyen paketleri ve gıda kolileri ile destek oluyoruz.

Acil yardım bekleyen Gazzelilere siz de umut olmak isterseniz web sitemizden dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.